• Konkurs 2016 – Mikrokosmos – Drimagine – Badi Badi – MMC Brainville

  Konkurs 2016 : Drimagine , Badi Badi, MMC Brainville

  Zapraszamy do wzięcia udziału w corocznym konkursie Drimagine, organizowanym wraz z partnerami branżowymi : studio postprodukcyjne Badi Badi oraz MMC Brainville – Park Technologiczny 3.0.
  W tym roku temat konkursu to „Mikrokosmos” i jak zwykle dotyczy kreowania rzeczywistości za pomocą grafiki i animacji 3D oraz zwykłych narzędzi takich jak np. telefon komórkowy.

  Szczegółowy regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie TUTAJ.
  Zapraszamy do wzięcia udziału kursantów Drimagine oraz w tym roku również osoby spoza szkoły 😉
  Liczy się pomysł , zaangażowanie twórcze i kreatywność ! Atrakcyjne nagrody czekają na zwycięzcę.

  Deadline : 31.06.2016

  Powodzenia !

 • „Zawieszony”

  Z wielką przyjemnością prezentujemy film dyplomowy studentów pierwszej warszawskiej edycji kursów w Akademii Animacji DRIMAGINE, pt. „Zawieszony”/ „Suspended”.

  W skład zespołu realizacyjnego wchodzą: Aleksandra Hildebrandt, Krzysztof Hajduk, Sebastian Dominik, Mikołaj Tousty, Paweł Wardęga, Ada Zalewska.

  Twórcom serdecznie GRATULUJEMY i czekamy na Wasze kolejne niezwykłe prace!

 • Konkurs Drimagine – Human Ark

  Nadszedł właściwy moment, aby ogłosić nasz kolejny konkurs szkolny. Tym razem Drimagine wspólnie ze studiem animacji Human Ark, ogłasza konkurs na film studencki pt. „Jutro też jest dzień” w którym główną rolę odegrają postacie animowane – brand Heroes studia Human Ark – HAraktery.

  Zapraszamy wszystkich naszych słuchaczy do wzięcia udziału we wspólnym konkursie Drimagine  – Human Ark i sprawdzić się w pracy z animacją postaci oraz kompozycją z materiałem wideo.

  Do wygrania naprawdę atrakcyjne nagrody!!!

  Organizatorami konkursu są: Human Ark, Drimagine oraz MMC Brainville Park Technologiczny 3.0.

  naglowek_konkurs_fin

  * Regulamin konkursu jest dostępny w siedzibie szkoły DRIMAGINE w rektoracie przy ulicy Szachowej 1, 04-894 Warszawa – Miedzeszyn.

 • Konkurs_2014

  Witamy,

  Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie organizowanym po raz kolejny przez Akademię Animacji Drimagine. Tym razem temat konkursu MK1 to: „maskotka Drimagine”. Więcej informacji na temat tego konkursu w znajdziecie w załączniku REGULAMIN.

  Generalnie chodzi nam o stworzenie maskotki/ postaci dla szkoły, która Waszym zdaniem ma coś wspólnego z naszym wizerunkiem lub mogłaby się przyczynić do zwiększenia atrakcyjności wizerunku Drimagine jako – Pierwszej i najlepszej Szkoły Animacji 3D i VFX w Polsce.

  Możemy jedynie dodać od nas iż dopingujemy wszystkich uczestników konkursu i liczymy na kreatywne podejście do tematu zadania od wszystkich uczestników.

 • Sculpting day – wprowadzenie od kuchni – ZBrush – Marcin Klicki „KLICEK”

  Zapraszamy na wykład gościnny eksperta od modelowania i Digital Sculptingu 3D – Marcina Klickiego znanego pod pseudonimem „KLICEK”. Marcin pracuje obecnie dla firmy CD Project RED. Mamy nadzieję, że jego występ przyczyni się do głębszego spojrzenia na Sculpting 3D jako specjalizacji w kontekście tworzenia czołówek do gier i reklam na najwyższym światowym poziomie nie tylko w Polsce, ale i poza Wisłą.

  Serdecznie zapraszamy na wykład gościnny Marcina, który odbędzie się 16.02.2014 o godzinie 15.45 w naszej szkole, w siedzibie głównej w Warszawie przy ul. Szachowej 1 (budynek Instytutu Łączności).


Warning: simplexml_load_string() [function.simplexml-load-string]: Entity: line 1: parser error : Start tag expected, '<' not found in /home2/drimage/public_html/school/wp-content/plugins/soslider-social-slider/handlers/facebook/init.php on line 262

Warning: simplexml_load_string() [function.simplexml-load-string]: Not Found <br /><a href="http://www.facebook.com/">Back to Facebook.</a> in /home2/drimage/public_html/school/wp-content/plugins/soslider-social-slider/handlers/facebook/init.php on line 262

Warning: simplexml_load_string() [function.simplexml-load-string]: ^ in /home2/drimage/public_html/school/wp-content/plugins/soslider-social-slider/handlers/facebook/init.php on line 262

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home2/drimage/public_html/school/wp-content/plugins/soslider-social-slider/handlers/facebook/init.php on line 263